april 2020

Krisiun

+ Gruesome

Deathmetal, Metal, Thrash/metal
vrijdag 10 april 19:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

april 2020

Anvil

+ The Prophecy 23

Metal, Thrash/metal
vrijdag 10 april 20:30u - 23:30u
Corneel Neringweg 159 - Lelystad

april 2020

Fleddy Melculy

+ All Doomed

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 10 april 20:00u - 23:00u
Bibelot Noordendijk 148 - Dordrecht

april 2020

Tarja

+ Temperance

Gothic, Metal
vrijdag 10 april 19:30u - 23:00u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

april 2020

Parkway Drive

+ Stick To Your Guns

Metal, Metalcore
donderdag 16 april 20:00u - 23:00u
Vorst Nationaal Avenue Victor Rousseau 208 - Brussel

april 2020

As I Lay Dying

+ Whitechapel

Deathcore, Metal, Metalcore
donderdag 16 april 19:00u - 23:00u
TivoliVredenburg Vredenburgkade 11 - Utrecht

april 2020

Festival

Roadburn

o.a. Full Of Hell & Russian Circles

Black metal, Metal, Progressive, Sludge
donderdag 16 april 14:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

april 2020

Festival

Roadburn

o.a. Cult Leader & Bad Breeding

Black metal, Metal, Progressive, Sludge
vrijdag 17 april 14:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

april 2020

Festival

Roadburn

o.a. Hangman's Chair & Red Kite

Black metal, Metal, Progressive, Sludge
zaterdag 18 april 14:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

april 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
zaterdag 18 april 20:30u - 23:00u
Bibelot Noordendijk 148 - Dordrecht

april 2020

Ancient Bards

+ Sleeping Romance

Heavy metal, Metal, Powermetal
zondag 19 april 16:00u - 22:00u
Willemeen Willemsplein 1 - Arnhem

april 2020

Festival

Roadburn

o.a. Portrayal Of Guilt & Brutus

Black metal, Metal, Progressive, Sludge
zondag 19 april 14:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

april 2020

Within Temptation

+ Evanescence

Gothic, Metal
dinsdag 21 april 19:00u - 23:00u
Ziggo Dome De Passage 100 - Amsterdam

april 2020

Twilight Force

+ Dragony

Metal, Powermetal
woensdag 22 april 19:30u - 23:00u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

april 2020

Within Temptation

+ Evanescence

Gothic, Metal
woensdag 22 april 19:00u - 23:00u
Ziggo Dome De Passage 100 - Amsterdam

april 2020

Fleddy Melculy

+ Lifelong

Crossover, Hardcore/punk, Metal
donderdag 23 april 20:00u - 23:00u
Luxor Live Willemsplein 10 - Arnhem

april 2020

Fleddy Melculy

+ Pene Corrida

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 24 april 20:00u - 23:00u
Mezz Keizerstraat 101 - Breda

april 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
vrijdag 24 april 19:30u - 23:00u
Luxor Live Willemsplein 10 - Arnhem

april 2020

Headbangers Bash

o.a. Wiegedood & Asphyx

Black metal, Heavy metal, Metal
zaterdag 25 april 15:00u - 23:00u
Fluor Oliemolenhof 22 - Amersfoort

april 2020

Helheim

o.a. Alvenrad & Nytt Land

Folk/metal, Metal
zaterdag 25 april 14:30u - 22:30u
Neushoorn Ruiterskwartier 41 - Leeuwarden

april 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
zaterdag 25 april 20:30u - 23:00u
Iduna Oliemolenstraat 16 - Drachten

april 2020

WillemsFest

o.a. Thanatos & The Monolith Deathcult

Deathmetal, Heavy metal, Metal, Punkrock
maandag 27 april 13:30u - 22:00u
Willemeen Willemsplein 1 - Arnhem

mei 2020

Fleddy Melculy

+ Rise A Thousand

Crossover, Hardcore/punk, Metal
zondag 3 mei 16:00u - 21:00u
Willem Twee Boschdijkstraat 100 - Den Bosch

mei 2020

Fleddy Melculy

+ Rise A Thousand

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 8 mei 20:00u - 23:00u
Victorie Pettemerstraat 5 - Alkmaar

mei 2020

Heavy Uit Haarlem XXL

o.a. Hibakusha & Disquiet

Heavy metal, Metal, Metalcore, Thrash/metal
vrijdag 8 mei 18:30u - 23:30u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

mei 2020

Distillator

+ Party Cannon

Deathmetal, Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zaterdag 16 mei 12:00u - 23:00u
Musicon Soestdijksekade 345 - Den Haag

mei 2020

KMFDM

+ Support

Industrial, Metal
dinsdag 19 mei 20:30u - 23:00u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

mei 2020

Pestilence

+ Misanthropia

Deathmetal, Metal
donderdag 21 mei 20:00u - 23:00u
Het Podium Schutstraat 43 - Hoogeveen

mei 2020

Festival

Pitfest

o.a. Slapshot & Violator

Deathmetal, Hardcore/punk, Metal, Thrash/metal
vrijdag 22 mei 15:00u - 23:00u
Resort Zuiddrenthe Amsterdamscheveldlaan 9 - Erica

mei 2020

Pestilence

+ Support

Deathmetal, Metal
vrijdag 22 mei 20:00u - 23:00u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

mei 2020

Festival

Pitfest

o.a. At The Gates & Lowlife

Deathmetal, Hardcore/punk, Metal, Thrash/metal
zaterdag 23 mei 15:00u - 23:00u
Resort Zuiddrenthe Amsterdamscheveldlaan 9 - Erica

mei 2020

Gojira

+ Support

Metal, Progressive
woensdag 27 mei 19:30u - 23:00u
Hedon Burgemeester Drijbersingel 7 - Zwolle

mei 2020

YOB

+ Support

Metal, Sludge
woensdag 27 mei 20:30u - 23:30u
Vera Oosterstraat 44 - Groningen

juni 2020

Machine Head

+ Support

Metal
dinsdag 2 juni 20:00u - 23:00u
TivoliVredenburg Vredenburgkade 11 - Utrecht

juni 2020

System Of A Down

+ Ego Kill Talent

Metal
woensdag 3 juni 19:30u - 23:00u
Ziggo Dome De Passage 100 - Amsterdam

juni 2020

Alien Weaponry

+ Support

Heavy metal, Metal
vrijdag 5 juni 19:00u - 23:00u
Gebr. de Nobel Marktsteeg 8 - Leiden

juni 2020

Bands Of Hades

o.a. Thanatos & Massive Assault

Deathmetal, Metal
vrijdag 12 juni 18:30u - 23:30u
Metropool Industrieplein 10 - Hengelo

juni 2020

Flotsam & Jetsam

+ Support

Heavy metal, Metal
zondag 14 juni 15:00u - 19:30u
Het Bolwerk Kerkgracht 8 - Sneek

juni 2020

Alien Weaponry

+ Support

Heavy metal, Metal
zondag 14 juni 18:00u - 21:00u
Dynamo Catharinaplein 21 - Eindhoven

juni 2020

Periphery

+ Unprocessed

Metal, Progressive
zaterdag 20 juni 19:00u - 22:30u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

juni 2020

Baroness

+ Support

Metal, Progressive
maandag 22 juni 20:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

juni 2020

Rammstein

+ Duo Jatekok

Industrial, Metal
woensdag 24 juni 19:00u - 23:00u
Goffertpark Het Goffertpark - Nijmegen

juli 2020

Mushroomhead

+ Bloodsucking Zombies From Outer Space

Industrial, Metal
donderdag 2 juli 19:00u - 22:30u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

juli 2020

Deafheaven

+ Support

Black metal, Metal
maandag 6 juli 19:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

juli 2020

Iron Maiden

+ Alter Bridge

Hardrock, Heavy metal, Metal
donderdag 9 juli 20:00u - 23:00u
Evenemententerrein Weert Noord Stienestraat - Weert

juli 2020

Festival

Dynamo Metal Fest

o.a. Heaven Shall Burn

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
vrijdag 17 juli 15:00u - 23:00u
IJssportcentrum Eindhoven Antoon Coolenlaan 3 - Eindhoven

juli 2020

Festival

Dynamo Metal Fest

o.a. Exodus & Sepultura

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zaterdag 18 juli 15:00u - 23:00u
IJssportcentrum Eindhoven Antoon Coolenlaan 3 - Eindhoven

juli 2020

Municipal Waste

+ Svetlanas

Crossover, Metal, Thrash/metal
dinsdag 28 juli 19:00u - 23:00u
Willemeen Willemsplein 1 - Arnhem

augustus 2020

Festival

Into The Grave

o.a. Paradise Lost & Butcher Babies

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
vrijdag 7 augustus 16:00u - 23:30u
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof - Leeuwarden

augustus 2020

Festival

Into The Grave

o.a. Alestorm & Obituary

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zaterdag 8 augustus 16:00u - 23:30u
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof - Leeuwarden

augustus 2020

Limp Bizkit

+ Support

Alt/rock, Metal
zondag 9 augustus 19:30u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

augustus 2020

Festival

Into The Grave

o.a. Devin Townsend & Venom

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zondag 9 augustus 16:00u - 23:30u
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof - Leeuwarden

augustus 2020

Life Of Agony

+ Static-X

Alt/rock, Metal
dinsdag 11 augustus 19:00u - 22:30u
Reflektor Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

augustus 2020

Shadow Of Intent

+ Within Destruction

Deathcore, Deathmetal, Metal
vrijdag 21 augustus u - 23:00u
Hall Of Fame Burgemeester Brokxlaan 6 - Tilburg

september 2020

Fleddy Melculy

+ Pene Corrida

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 4 september 20:00u - 23:00u
Mezz Keizerstraat 101 - Breda

september 2020

Festival

Schoonebeek Deathfest

o.a. Exhumed & Abrupt Demise

Deathmetal, Grindcore, Metal
zaterdag 5 september 13:00u - 23:00u
De Boô Burgemeester Osselaan 12

september 2020

Within Temptation

+ Evanescence

Gothic, Metal
dinsdag 8 september 19:00u - 23:00u
Ziggo Dome De Passage 100 - Amsterdam

september 2020

Within Temptation

+ Evanescence

Gothic, Metal
woensdag 9 september 19:00u - 23:00u
Ziggo Dome De Passage 100 - Amsterdam

september 2020

Fleddy Melculy

+ All Doomed

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 11 september 20:00u - 23:00u
Bibelot Noordendijk 148 - Dordrecht

september 2020

Baroeg Open Air

o.a. Napalm Death

Deathmetal, Hardcore/punk, Metal, Thrash/metal
zaterdag 12 september 12:00u - 23:00u
Baroeg Open Air Ahoyweg 10 - Rotterdam

september 2020

Pestilence

+ Support

Deathmetal, Metal
donderdag 17 september 20:00u - 23:00u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

september 2020

Fleddy Melculy

+ Frontstreet

Crossover, Hardcore/punk, Metal
donderdag 24 september 20:00u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

september 2020

Semblant

+ As I May

Gothic, Metal
zondag 27 september 19:00u - 23:00u
Baroeg Spinozaweg 300 - Rotterdam

september 2020

W.A.S.P.

+ Support

Hardrock, Metal
woensdag 30 september 20:00u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

oktober 2020

Fleddy Melculy

+ Lifelong

Crossover, Hardcore/punk, Metal
donderdag 1 oktober 20:00u - 23:00u
Luxor Live Willemsplein 10 - Arnhem

oktober 2020

Fleshgod Apocalypse

+ Ex Deo

Deathmetal, Industrial, Metal
vrijdag 2 oktober 19:00u - 22:30u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

oktober 2020

Das Oktober Metalfest

o.a. Korpiklaani & Tankard

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zaterdag 3 oktober 13:00u - 23:00u
Klokgebouw Klokgebouw 50 - Eindhoven

oktober 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
zaterdag 3 oktober 20:30u - 23:00u
Bibelot Noordendijk 148 - Dordrecht

oktober 2020

Orden Ogan

+ Grave Digger

Metal, Powermetal, Progressive
donderdag 8 oktober 19:00u - 23:00u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

oktober 2020

Helheim

o.a. Alvenrad & Nytt Land

Folk/metal, Metal
zondag 11 oktober 13:00u - 22:00u
Neushoorn Ruiterskwartier 41 - Leeuwarden

oktober 2020

Twilight Force

+ Dragony

Metal, Powermetal
dinsdag 20 oktober 19:30u - u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

oktober 2020

Fleddy Melculy

+ Support

Crossover, Hardcore/punk, Metal
zaterdag 24 oktober 20:00u - 23:00u
Volt Odasingel 88 - Sittard

november 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
vrijdag 6 november 20:30u - 23:00u
Iduna Oliemolenstraat 16 - Drachten

november 2020

Pestilence

+ Misanthropia

Deathmetal, Metal
vrijdag 6 november 20:00u - 23:00u
Het Podium Schutstraat 43 - Hoogeveen

november 2020

Headbangers Bash

o.a. Wiegedood & Asphyx

Black metal, Heavy metal, Metal
zaterdag 7 november 15:00u - 23:00u
Fluor Oliemolenhof 22 - Amersfoort

november 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
zaterdag 14 november 19:30u - 23:00u
Luxor Live Willemsplein 10 - Arnhem

november 2020

Parkway Drive

+ Hatebreed

Metal, Metalcore
zondag 22 november 20:00u - 23:00u
Vorst Nationaal Avenue Victor Rousseau 208 - Brussel

november 2020

Thrash Alliance

o.a. Destruction & Warbringer

Metal, Thrash/metal
zondag 29 november 15:30u - 22:00u
Dynamo Catharinaplein 21 - Eindhoven

december 2020

Fleddy Melculy

+ Rise A Thousand

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 4 december 20:00u - 23:00u
Victorie Pettemerstraat 5 - Alkmaar

december 2020

Festival

Eindhoven Metal Meeting

o.a. Rotting Christ

Black metal, Deathmetal, Metal
vrijdag 11 december 15:30u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

december 2020

Anvil

+ The Prophecy 23

Metal, Thrash/metal
vrijdag 11 december 20:30u - 23:00u
Corneel Neringweg 159 - Lelystad

december 2020

Festival

Eindhoven Metal Meeting

o.a. My Dying Bride

Black metal, Deathmetal, Metal
zaterdag 12 december 15:30u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

december 2020

Anvil

+ Support

Metal, Thrash/metal
zaterdag 12 december 19:00u - 23:00u
Gebr. de Nobel Marktsteeg 8 - Leiden

december 2020

Amaranthe

+ Beyond The Black

Metal, Powermetal
zondag 13 december 18:00u - 23:00u
TivoliVredenburg Vredenburgkade 11 - Utrecht

februari 2021

Serenity

+ Support

Metal, Powermetal
zondag 14 februari 19:00u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

februari 2021

Serenity

+ Dynazty

Metal, Powermetal
dinsdag 16 februari 19:00u - 23:00u
Metropool Willem Wilminkplein 2 - Enschede

maart 2021

Tarja

+ Temperance

Gothic, Metal
donderdag 18 maart 19:30u - 23:00u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

maart 2021

Tarja

+ Support

Gothic, Metal
vrijdag 19 maart 19:00u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

juni 2021

Festival

Pitfest

o.a. Slapshot & Violator

Deathmetal, Hardcore/punk, Metal, Thrash/metal
vrijdag 4 juni 15:00u - 23:00u
Resort Zuiddrenthe Amsterdamscheveldlaan 9 - Erica

juni 2021

Festival

Pitfest

o.a. At The Gates & Lowlife

Deathmetal, Hardcore/punk, Metal, Thrash/metal
zaterdag 5 juni 15:00u - 23:00u
Resort Zuiddrenthe Amsterdamscheveldlaan 9 - Erica