juni 2020

Machine Head

+ Support

Metal
dinsdag 2 juni 20:00u - 23:00u
TivoliVredenburg Vredenburgkade 11 - Utrecht

juni 2020

System Of A Down

+ Ego Kill Talent

Metal
woensdag 3 juni 19:30u - 23:00u
Ziggo Dome De Passage 100 - Amsterdam

juni 2020

Alien Weaponry

+ Support

Heavy metal, Metal
vrijdag 5 juni 19:00u - 23:00u
Gebr. de Nobel Marktsteeg 8 - Leiden

juni 2020

March

+ Batwölf

Garagerock, Punkrock
vrijdag 5 juni 20:00u - 23:00u
Mezz Keizerstraat 101 - Breda

juni 2020

Hands Like Houses

+ Normandie

Alt/rock, Post/hardcore
donderdag 4 juni 18:30u - 23:00u
Dynamo Catharinaplein 21 - Eindhoven

juni 2020

Bands Of Hades

o.a. Thanatos & Massive Assault

Deathmetal, Metal
vrijdag 12 juni 18:30u - 23:30u
Metropool Industrieplein 10 - Hengelo

juni 2020

Flotsam & Jetsam

+ Support

Heavy metal, Metal
zondag 14 juni 15:00u - 19:30u
Het Bolwerk Kerkgracht 8 - Sneek

juni 2020

Green Day

+ Fall Out Boy

Punkrock
zondag 14 juni 17:30u - 23:00u
Stadspark Groningen Concourslaan 10 - Groningen

juni 2020

Alien Weaponry

+ Support

Heavy metal, Metal
zondag 14 juni 18:00u - 21:00u
Dynamo Catharinaplein 21 - Eindhoven

juni 2020

Wage War

+ Support

Metalcore
maandag 15 juni 19:00u - 23:00u
Dynamo Catharinaplein 21 - Eindhoven

juni 2020

The Distillers

+ Support

Punkrock
dinsdag 16 juni 19:30u - 23:00u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

juni 2020

Bad Religion

+ Support

Punkrock
dinsdag 16 juni 19:30u - 23:00u
Muziekgieterij Boschstraat 5 - Maastricht

juni 2020

Bad Religion

+ Support

Punkrock
woensdag 17 juni 19:30u - 23:00u
Paradiso Weteringschans 6 - Paradiso

juni 2020

The Black Dahlia Murder

+ Support

Deathcore, Deathmetal
vrijdag 19 juni 20:00u - 23:00u
Metropool Willem Wilminkplein 2 - Enschede

juni 2020

Periphery

+ Unprocessed

Metal, Progressive
zaterdag 20 juni 19:00u - 22:30u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

juni 2020

Social Distortion

+ Support

Punkrock
maandag 22 juni 20:30u - 23:00u
Paradiso Weteringschans 6 - Amsterdam

juni 2020

Baroness

+ Support

Metal, Progressive
maandag 22 juni 20:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

juni 2020

The Black Dahlia Murder

+ Support

Deathcore, Deathmetal
dinsdag 23 juni 20:00u - 23:00u
Baroeg Spinozaweg 300 - Rotterdam

juni 2020

Rammstein

+ Duo Jatekok

Industrial, Metal
woensdag 24 juni 19:00u - 23:00u
Goffertpark Het Goffertpark - Nijmegen

juni 2020

Festival

Jera On Air

o.a. The Offspring

Hardcore/punk, Metalcore, Post/hardcore
vrijdag 26 juni 13:00u - 23:30u
Jera On Air Agrobaan 15 - Ysselsteyn

juni 2020

Festival

Jera On Air

o.a. Killswitch Engage

Hardcore/punk, Metalcore, Post/hardcore
zaterdag 27 juni 13:00u - 23:30u
Jera On Air Agrobaan 15 - Ysselsteyn

juni 2020

Agnostic Front

+ Support

Hardcore, Hardcore/punk
zondag 28 juni 15:00u - 19:00u
Iduna Oliemolenstraat 16 - Drachten

juni 2020

Piri Reis

+ Kÿhl

Emo, Post/hardcore, Screamo
zondag 28 juni 21:00u - 23:00u
OCCII Amstelveenseweg 134 - Amsterdam

juli 2020

Mushroomhead

+ Bloodsucking Zombies From Outer Space

Industrial, Metal
donderdag 2 juli 19:00u - 22:30u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

juli 2020

Deafheaven

+ Support

Black metal, Metal
maandag 6 juli 19:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

juli 2020

Lordi

+ Support

Hardrock, Heavy metal
dinsdag 7 juli 19:00u - 23:30u
Poppodium P60 Stadsplein 100a - Amstelveen

juli 2020

Iron Maiden

+ Alter Bridge

Hardrock, Heavy metal, Metal
donderdag 9 juli 20:00u - 23:00u
Evenemententerrein Weert Noord Stienestraat - Weert

juli 2020

Coilguns

+ Support

Hardcore, Mathcore, Post/hardcore
zondag 12 juli 21:00u - 23:00u
V11 Wijnhaven 101 - Rotterdam

juli 2020

Stiff Richards

+ Support

Punkrock
woensdag 15 juli 20:00u - 22:00u
Eureka Assendorperplein 9 - Zwolle

juli 2020

Stiff Richards

+ Support

Punkrock
donderdag 16 juli 22:00u - 23:30u
Paradiso Weteringschans 6 - Amsterdam

juli 2020

Festival

Dynamo Metal Fest

o.a. Heaven Shall Burn

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
vrijdag 17 juli 15:00u - 23:00u
IJssportcentrum Eindhoven Antoon Coolenlaan 3 - Eindhoven

juli 2020

Festival

Dynamo Metal Fest

o.a. Exodus & Sepultura

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zaterdag 18 juli 15:00u - 23:00u
IJssportcentrum Eindhoven Antoon Coolenlaan 3 - Eindhoven

juli 2020

The Adolescents

+ Support

Hardcore/punk, Punkrock
zondag 26 juli 20:00u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

juli 2020

Dropkick Murphys

+ Support

Punkrock
maandag 27 juli 20:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

juli 2020

Judas Priest

+ Support

Hardrock, Heavy metal
dinsdag 28 juli 20:00u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

juli 2020

Municipal Waste

+ Svetlanas

Crossover, Metal, Thrash/metal
dinsdag 28 juli 19:00u - 23:00u
Willemeen Willemsplein 1 - Arnhem

juli 2020

H2O

+ Devil In Me

Hardcore, Hardcore/punk
vrijdag 31 juli 19:30u - 23:30u
Dynamo Catharinaplein 2 - Eindhoven

augustus 2020

Festival

Into The Grave

o.a. Paradise Lost & Butcher Babies

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
vrijdag 7 augustus 16:00u - 23:30u
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof - Leeuwarden

augustus 2020

Festival

Into The Grave

o.a. Alestorm & Obituary

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zaterdag 8 augustus 16:00u - 23:30u
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof - Leeuwarden

augustus 2020

Circle Jerks

+ TSOL

Hardcore/punk, Punkrock
zondag 9 augustus 19:30u - 23:00u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

augustus 2020

DYS

+ Hard Shoulder

Hardcore
zondag 9 augustus 18:00u - 22:00u
Blue Collar Hotel Klokgebouw 10 - Eindhoven

augustus 2020

Limp Bizkit

+ Support

Alt/rock, Metal
zondag 9 augustus 19:30u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

augustus 2020

Festival

Into The Grave

o.a. Devin Townsend & Venom

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zondag 9 augustus 16:00u - 23:30u
Into The Grave Oldehoofsterkerkhof - Leeuwarden

augustus 2020

Life Of Agony

+ Static-X

Alt/rock, Metal
dinsdag 11 augustus 19:00u - 22:30u
Reflektor Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

augustus 2020

Sacred Reich

+ Support

Heavy metal, Speedmetal, Thrash/metal
dinsdag 11 augustus 20:00u - 23:00u
Dynamo Catharinaplein 21 - Eindhoven

augustus 2020

Sum 41

+ Support

Pop/punk, Punkrock
dinsdag 11 augustus 19:00u - 23:00u
De Oosterpoort Trompsingel 27 - Groningen

augustus 2020

Dead Kennedys

+ Support

Punkrock
woensdag 12 augustus 19:30u - 22:30u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

augustus 2020

Sum 41

+ Support

Pop/punk, Punkrock
woensdag 12 augustus 19:00u - 23:00u
TivoliVredenburg Vredenburgkade 11 - Utrecht

augustus 2020

Sacred Reich

+ Support

Heavy metal, Speedmetal, Thrash/metal
woensdag 12 augustus 20:00u - 23:00u
Metropool Industrieplein 10 - Hengelo

augustus 2020

I Prevail

+ Support

Metalcore, Post/hardcore
woensdag 12 augustus 19:30u - 23:00u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

augustus 2020

Shadow Of Intent

+ Within Destruction

Deathcore, Deathmetal, Metal
vrijdag 21 augustus u - 23:00u
Hall Of Fame Burgemeester Brokxlaan 6 - Tilburg

augustus 2020

I Prevail

+ Support

Metalcore, Post/hardcore
zondag 23 augustus 19:30u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

augustus 2020

This Will Destroy You

+ Support

Alt/rock, Industrial, Progressive
donderdag 27 augustus 20:00u - 22:00u
Vera Oosterstraat 44 - Groningen

september 2020

Fleddy Melculy

+ Pene Corrida

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 4 september 20:00u - 23:00u
Mezz Keizerstraat 101 - Breda

september 2020

Festival

Schoonebeek Deathfest

o.a. Exhumed & Abrupt Demise

Deathmetal, Grindcore, Metal
zaterdag 5 september 13:00u - 23:00u
De Boô Burgemeester Osselaan 12

september 2020

Kublai Khan

+ Justice For The Damned

Deathcore, Hardcore/punk, Metalcore
zaterdag 5 september 19:00u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

september 2020

Four Year Strong

+ Grayscale

Pop/punk, Punkrock
maandag 7 september 18:30u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

september 2020

Within Temptation

+ Evanescence

Gothic, Metal
dinsdag 8 september 19:00u - 23:00u
Ziggo Dome De Passage 100 - Amsterdam

september 2020

Within Temptation

+ Evanescence

Gothic, Metal
woensdag 9 september 19:00u - 23:00u
Ziggo Dome De Passage 100 - Amsterdam

september 2020

Fleddy Melculy

+ All Doomed

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 11 september 20:00u - 23:00u
Bibelot Noordendijk 148 - Dordrecht

september 2020

Baroeg Open Air

o.a. Napalm Death

Deathmetal, Hardcore/punk, Metal, Thrash/metal
zaterdag 12 september 12:00u - 23:00u
Baroeg Open Air Ahoyweg 10 - Rotterdam

september 2020

Refused

+ Support

Hardcore/punk, Post/hardcore, Punkrock
donderdag 17 september 19:00u - 23:00u
Het Bolwerk Kerkgracht 8 - Sneek

september 2020

Pestilence

+ Support

Deathmetal, Metal
donderdag 17 september 20:00u - 23:00u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

september 2020

Wish You Were Here

+ Support

Alt/rock
zondag 20 september 20:00u - 23:00u
Bibelot Noordendijk 148 - Dordrecht

september 2020

Takida

+ Support

Alt/rock, Hardrock
zondag 20 september 20:00u - 23:00u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

september 2020

Fleddy Melculy

+ Frontstreet

Crossover, Hardcore/punk, Metal
donderdag 24 september 20:00u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

september 2020

Semblant

+ As I May

Gothic, Metal
zondag 27 september 19:00u - 23:00u
Baroeg Spinozaweg 300 - Rotterdam

september 2020

W.A.S.P.

+ Support

Hardrock, Metal
woensdag 30 september 20:00u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

oktober 2020

Fleddy Melculy

+ Lifelong

Crossover, Hardcore/punk, Metal
donderdag 1 oktober 20:00u - 23:00u
Luxor Live Willemsplein 10 - Arnhem

oktober 2020

Fleshgod Apocalypse

+ Ex Deo

Deathmetal, Industrial, Metal
vrijdag 2 oktober 19:00u - 22:30u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

oktober 2020

Festival

AnthemFest

o.a. Antillectual & Camp High Gain

Alt/rock, Pop/punk, Punkrock
zaterdag 3 oktober 15:00u - 22:00u
WSC Skatepark Buitendijk 2 - Den Bosch

oktober 2020

Das Oktober Metalfest

o.a. Korpiklaani & Tankard

Heavy metal, Metal, Thrash/metal
zaterdag 3 oktober 13:00u - 23:00u
Klokgebouw Klokgebouw 50 - Eindhoven

oktober 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
zaterdag 3 oktober 20:30u - 23:00u
Bibelot Noordendijk 148 - Dordrecht

oktober 2020

A Day To Remember

+ Grandson

Metalcore, Pop/punk
dinsdag 6 oktober 19:30u - 23:00u
Poppodium 013 Veemarktstraat 44 - Tilburg

oktober 2020

Orden Ogan

+ Grave Digger

Metal, Powermetal, Progressive
donderdag 8 oktober 19:00u - 23:00u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

oktober 2020

Helheim

o.a. Alvenrad & Nytt Land

Folk/metal, Metal
zondag 11 oktober 13:00u - 22:00u
Neushoorn Ruiterskwartier 41 - Leeuwarden

oktober 2020

Less Than Jake

+ The Suicide Machines

Punkrock
donderdag 15 oktober 19:00u - 23:00u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

oktober 2020

Y&T

+ Support

Hardrock, Heavy metal
donderdag 15 oktober 19:00u - 23:00u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

oktober 2020

The Exploited

+ Support

Punkrock
donderdag 15 oktober 19:00u - 23:00u
Victorie Pettemerstraat 5 - Alkmaar

oktober 2020

Y&T

+ Support

Hardrock, Heavy metal
zaterdag 17 oktober 19:00u - 23:00u
De Pul Kapelstraat 13 - Uden

oktober 2020

Fit For A King

+ Alpha Wolf

Metalcore
zaterdag 17 oktober 19:00u - 23:00u
Dynamo Catharinaplein 21 - Eindhoven

oktober 2020

Y&T

+ Support

Hardrock, Heavy metal
zondag 18 oktober 19:00u - 23:00u
Iduna Oliemolenstraat 16 - Drachten

oktober 2020

Twilight Force

+ Dragony

Metal, Powermetal
dinsdag 20 oktober 19:30u - u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

oktober 2020

Fleddy Melculy

+ Support

Crossover, Hardcore/punk, Metal
zaterdag 24 oktober 20:00u - 23:00u
Volt Odasingel 88 - Sittard

oktober 2020

Asking Alexandria

+ Support

Metalcore, Post/hardcore
dinsdag 27 oktober 19:00u - 23:00u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterda

oktober 2020

Antillectual

+ Camp High Gain

Melodic hardcore, Punkrock
vrijdag 30 oktober 20:30u - 23:00u
De Groene Engel Kruisstraat 15 - Oss

november 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
vrijdag 6 november 20:30u - 23:00u
Iduna Oliemolenstraat 16 - Drachten

november 2020

Pestilence

+ Misanthropia

Deathmetal, Metal
vrijdag 6 november 20:00u - 23:00u
Het Podium Schutstraat 43 - Hoogeveen

november 2020

The Secret

+ Verwoed

Black metal, Deathmetal, Mathcore
zaterdag 7 november 19:00u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

november 2020

Headbangers Bash

o.a. Wiegedood & Asphyx

Black metal, Heavy metal, Metal
zaterdag 7 november 15:00u - 23:00u
Fluor Oliemolenhof 22 - Amersfoort

november 2020

La Dispute

+ Slow Crush

Emo, Post/hardcore, Screamo
zondag 8 november 19:30u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

november 2020

La Dispute

+ Slow Crush

Emo, Post/hardcore, Screamo
dinsdag 10 november 19:30u - 23:00u
De Helling Helling 7 - Utrecht

november 2020

Therapy?

+ Support

Alt/rock, Hardrock
zaterdag 14 november 20:30u - 23:00u
Metropool Willem Wilminkplein 2 - Enschede

november 2020

Blackbriar

+ Support

Gothic, Metal
zaterdag 14 november 19:30u - 23:00u
Luxor Live Willemsplein 10 - Arnhem

november 2020

Therapy?

+ Support

Alt/rock, Hardrock
zondag 15 november 20:30u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

november 2020

Therapy?

+ Support

Alt/rock, Hardrock
dinsdag 17 november 20:30u - 23:00u
Hedon Burgemeester Drijbersingel 7 - Zwolle

november 2020

Therapy?

+ Support

Alt/rock, Hardrock
woensdag 18 november 20:30u - 23:00u
Willem Twee Boschdijkstraat 100 - Den Bosch

november 2020

Therapy?

+ Support

Alt/rock, Hardrock
donderdag 19 november 20:30u - 23:00u
Paard Prinsegracht 12 - Den Haag

november 2020

Therapy?

+ Support

Alt/rock, Hardrock
vrijdag 20 november 20:30u - 23:00u
Luxor Live Willemsplein 10 - Arnhem

november 2020

Thanatos

+ Bodyfarm

Deathmetal, Speedmetal, Thrash/metal
vrijdag 20 november 19:00u - 23:00u
Baroeg Spinozaweg 300 - Rotterdam

november 2020

Therapy?

+ Support

Alt/rock, Hardrock
zaterdag 21 november 20:30u - 23:00u
De Oosterpoort Trompsingel 27 - Groningen

november 2020

Parkway Drive

+ Hatebreed

Metal, Metalcore
zondag 22 november 20:00u - 23:00u
Vorst Nationaal Avenue Victor Rousseau 208 - Brussel

november 2020

Festival

Submit Fest

o.a. Novelists & Borders

Hardcore/punk, Melodic hardcore, Metalcore, Post/hardcore
zaterdag 28 november 14:00u - 23:00u
Baroeg Spinozaweg 300 - Rotterdam

november 2020

Thrash Alliance

o.a. Destruction & Warbringer

Metal, Thrash/metal
zondag 29 november 15:30u - 22:00u
Dynamo Catharinaplein 21 - Eindhoven

december 2020

Fleddy Melculy

+ Rise A Thousand

Crossover, Hardcore/punk, Metal
vrijdag 4 december 20:00u - 23:00u
Victorie Pettemerstraat 5 - Alkmaar

december 2020

Festival

Eindhoven Metal Meeting

o.a. Rotting Christ

Black metal, Deathmetal, Metal
vrijdag 11 december 15:30u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

december 2020

Anvil

+ The Prophecy 23

Metal, Thrash/metal
vrijdag 11 december 20:30u - 23:00u
Corneel Neringweg 159 - Lelystad

december 2020

Festival

Eindhoven Metal Meeting

o.a. My Dying Bride

Black metal, Deathmetal, Metal
zaterdag 12 december 15:30u - 23:00u
Effenaar Dommelstraat 2 - Eindhoven

december 2020

Enter Shikari

+ Support

Post/hardcore
zaterdag 12 december 19:00u - 23:00u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

december 2020

Anvil

+ Support

Metal, Thrash/metal
zaterdag 12 december 19:00u - 23:00u
Gebr. de Nobel Marktsteeg 8 - Leiden

december 2020

Amaranthe

+ Beyond The Black

Metal, Powermetal
zondag 13 december 18:00u - 23:00u
TivoliVredenburg Vredenburgkade 11 - Utrecht

januari 2021

Kampfar

+ Taake

Black metal
zaterdag 16 januari 19:00u - 23:00u
Gebr. de Nobel Marktsteeg 8 - Leiden

januari 2021

Kampfar

+ Taake

Black metal
donderdag 21 januari 19:00u - 23:00u
Willemeen Willemsplein 1 - Arnhem

januari 2021

No Fun At All

+ Satanic Surfers

Punkrock
donderdag 21 januari 19:30u - 23:00u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

februari 2021

Serenity

+ Support

Metal, Powermetal
zondag 14 februari 19:00u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

februari 2021

Serenity

+ Dynazty

Metal, Powermetal
dinsdag 16 februari 19:00u - 23:00u
Metropool Willem Wilminkplein 2 - Enschede

maart 2021

Tarja

+ Temperance

Gothic, Metal
donderdag 18 maart 19:30u - 23:00u
Doornroosje Stationsplein 11 - Nijmegen

maart 2021

Tarja

+ Support

Gothic, Metal
vrijdag 19 maart 19:00u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

april 2021

Loudness

+ Grey Attack

Hardrock, Heavy metal
zaterdag 10 april 19:45u - 23:00u
Patronaat Zijlsingel 2 - Haarlem

april 2021

Conception

+ Support

Alt/rock, Hardrock, Progressive
donderdag 15 april 19:30u - 23:00u
Melkweg Lijnbaansgracht 234a - Amsterdam

mei 2021

Gutter Demons

+ Support

Punkrock
zondag 9 mei 20:30u - 22:30u
Q-Factory Atlantisplein 1 - Amsterdam

juni 2021

Festival

Pitfest

o.a. Slapshot & Violator

Deathmetal, Hardcore/punk, Metal, Thrash/metal
vrijdag 4 juni 15:00u - 23:00u
Resort Zuiddrenthe Amsterdamscheveldlaan 9 - Erica

juni 2021

Festival

Pitfest

o.a. At The Gates & Lowlife

Deathmetal, Hardcore/punk, Metal, Thrash/metal
zaterdag 5 juni 15:00u - 23:00u
Resort Zuiddrenthe Amsterdamscheveldlaan 9 - Erica